تاریخ : 28 خرداد 1397
زمان : 06:25:05
نظر سنجی
 • دانش خود را در الکترونیک چگونه ارزیابی می کنید ؟(طراحی و ساخت)

کاملا"حرفه ای و ماهر
خوب و عالی
متوسط و درحال تجربه و آموزش
در حال آمورش و یادگیری
کاملا ضعیف و مبتدی

مشاهده نتایج


موضوعات

آمار وبسایت
 • بازدید امروز : 2 بار
 • بازدید دیروز : 1 بار
 • بازدید ماه : 29 بار
 • بازدید کل : 171248 بار

 • 1 2 3 4
  آخرین ارسال های انجمن
  ۲۳ نشانه که مدیرتان مخفیانه از شما متنفر است

  23 signs your boss secretly hates you 

  یکی از عواملی که باعث رشد شما در محیط کاری‌تان می‌شود مورد پسند واقع شدنتان توسط مدیر بوده و اگر این اتفاق نیفتد پیشرفتی در کار نخواهید داشت

  در صورتی که مدیرتان از شما متنفر باشد نشانه‌هایی وجود دارد که با دانستن آنها می‌توانید به این امر پی ببرید

  با دیجیتال کنترل همراه شوید.

  ما دوست داریم در کارمان مورد تشویق و ستایش دیگران قرار گیریم مخصوصا توسط مدیرانمان؛ زیرا آنها کسانی هستند که در مورد آینده کاریمان تصمیم می‌گیرند که آیا باید ترفیع گرفته و حقوقمان افزایش یابد یا خیر. مدیرها نه تنها عملکرد ما را مورد بررسی قرار می‌دهند بلکه تاثیر فراوانی بر روی شادی و موفقیتمان در کار دارند.

  بنابراین در صورتی که آنها از شما متنفر باشند باید این موضوع را هرچه زودتر دانسته و سعی بر تغییر شرایط کنید؛ اما تغییر شرایط چندان ساده نخواهد بود.

  مایکل کر نویسنده کتاب مزیت طنز می‌گوید:

  اگر رئیستان شما را دوست نداشته باشد اصولا این موضوع را برای خود نگه داشته و بروز نمی‌دهد، زیرا می‌داند که روابط کاری را باید حفظ کرده و علاقه‌هایش را در کار مخفی کند؛ بنابراین باید با توجه به نشانه‌های رفتاری، میزان علاقه یا تنفر آنها به خودتان را متوجه شوید. هرچند در صورتی که نشانه‌ها را بدانید به راحتی متوجه این موضوع خواهید شد.

  لین تیلور، نویسنده و متخصص در امور اداری می‌گوید:

  گفته می‌شود نیازی نیست که مدیرتان بهترین دوست شما باشد؛ اما در صورت داشتن رابطه دوستانه با مدیرتان می‌توانید موفقیت‌های قابل توجهی را کسب کرده، پشتیبانی شده و همچنین احترام کسب کنید.

  حال قصد داریم ۲۳ دلیلی که نشان می‌دهند مدیرتان مخفیانه از شما متنفر است را بررسی کنیم؛ البته در نظر داشته باشید مدیری که چنین برخوردهایی را داشته باشد دارای رهبری ضعیفی است و اصول مدیرت را نمی‌داند؛ اما اگر متوجه شدید شما تنها فردی هستید که اینگونه مدیرتان با شما برخورد می‌کند به احتمال زیاد مدیرتان از شما متنفر است و آن را نه با زبان بلکه با برخورد خود نشان می‌دهد.

  XX

  ادامه مطلب
  لینک ثابت
  نویسنده : digitalcontrol | دسته : نکات آموزشی ، عمومی